متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

بیماری قلبی - پرسش 400

  • تصویر کاربر فرزانه چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸( 1 سال پیش) سایر بیماری های قلب
    سلام من سی و دو سالمه
    یک سال و نیم پیش احساس میکردم که از هر چند تا تپش قلبم یه دونه نمیزنه یعنی فقدان تپش بعد از چندین ضربان ولی کوتاه بود بیشتر قبل پریودم یا مواقعی که اضطراب داشتم اما رفته رفته بیشتر شد مخصوصا از وقتی که ورزش رو شروع کردم بعد به بیمارستان جماران رفتم و بهم هولتر دادن و بعد 24 ساعت هولتر رو بردم و در جوابش گفتن که نزدیک به چهار هزار تا pvc داشتم و خیلی هم اصرار داشتم که به اصطلاح خودشون اپیلک کنم البته اگه اشتباه نکنم اما باز هم گفتن یه قرص به نام کونکور ٢/۵ یه دونه در روز مصرف کنم اگه خوب نشد برم برای اون عمل برای دوماه خیلی خوب بود ولی بعضی روزا بود ولی در کل خوب بودم اما الان بیست روزه که دوباره شروع شده و با شدت بیشتر خیلی احساس بدی دارم بعد با مشورت پزشک دوز دارو رو بردم بالاتر اما فایده نداشت حالا نظرتون چیه من باید برم برای اون عمل یا دارو رو عوض کنم ؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۸( 1 سال پیش)


      سلام ابتدا تست تیرویید بدید ،اگه مشکل گوارشی هم دارید. درمان کنید اگه تیرویید نرمال بود و بهتر نشدید EPS کنید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی