متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

مصرف دارو - پرسش 214

  • تصویر کاربر نجاتی پنجشنبه ۱ شهریور ۹۷( 1 سال پیش) مشاوره
    سلام خانم بنده مبتلا به pvc است و بعد از چند مرحله مراجعه به دکتر و بستری در بیمارستان قلب ارومیه و اقدامات لازم من جمله انژیوگرافی ترخیص گردید ولی بعد از چند روز دوباره مثل قبل دچار سرگیجه تپش قلب و تعرق و تنگی نفس و عدم تعادل گردید بعد از مراجعه مجدد به دکتر داروی فلکاینید با دوز دو بار در روز نصف قرص و پلرون ۲۵ با دوز نصف قرص هر ۱۲ ساعت و فروزماید ۴۰ تجویز نموده ولی هنگام مصرف حال خانمم خیلی بد میشه و بدنش بی حس و بی قرار میشه سرگیجه و تپش قلبش بیشتر میشه
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۱ شهریور ۹۷( 1 سال پیش)
      سلام اين داروها براي موارد نارسايي قلبي هست البته براي راهنمايي نياز به اقدامات ديگه از جمله اكوي دقيق و نوار قلب موقع تپش هست بهتره دوباره مراجعه كنن.

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.