متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

pvc قلبی - پرسش 79

 • تصویر کاربر فضه جمعه ۴ خرداد ۹۷( 2 سال پیش) مشاوره
  با سلام و خسته نباشید...
  من حدود 2 سال هست دچار pvcقلبی شدم در این مدت به دکتر های متخصص زیادی مراجعه کردم اکو و تست ورزش گرفتن نتیجه گشادی خفیف دریچه میترال بود .با توجه به اینکه من تو ریتم قلبم پرش یا وقفه رو احساس می کنم این خیلی برام آزار دهنده است و نوعی وحشت از اینکه داره قلبم می ایستم به من دست میده و حال خیلی بدی پیدا می کنم . من از چندین سال پیش دچار تپش قلبی هم هستم دکتر ها نظر شون اینه که عوامل استرس باعث ایجاد pvcشده و باید سبک زندگی رو با ورزش و کنترل عوامل استرس زا برطرف کنم در این مدت از داروهایی مثل متوهگزال و وراپامیل و پراپرانولول به همراه داروهایی مثل فلوکستین و کلردیازپوکساید که الان هم این 2 تا دارو روبه همراه پراپرانولول 20مصرف می کنم ولی خیلی زیاد تا ثیری برام نداشته این وشرایط من همچنان پا برجا هست .می خواستم لطف کنید و من رو راهنمایی بفرمایید.نوار قلبم که دو روز پیش از من گرفتن رو براتون ارسال کردم .
  ممنون....
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۴ خرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام شما باید هولتر ریتم انجام بدین در صورتی که تعداد pvc از مقدار مشخصی بیشتر بود شاید نیاز به اقدام باشه

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید