متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

مشاوره - پرسش 107

  • تصویر کاربر مرتضی پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 1 سال پیش) مشاوره
    با سلام
    پسرم جهت شرکت در مسابقات تهران میبایست تاییدیه تست ورزش رو داشته باشه که پس از مراجعه به پزشک و گرفتن نوار قلب نظر دکتر مربوطه این بوده که به علت بالا و پایین بودن ضربان باید یه اکو بگیره خواهشاً راهنمایی بفرمایید و ما رو از ناراحتی نجات بدین آیا پسرم بعد این همه سال تلاش نمیتونه بازی کنه خواهشاً یه مرکز جهت تست اکو معرفی بفرمایید .با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۲۴ خرداد ۹۷( 1 سال پیش)
      سلام حتما بايد اكو انجام بدین ،ولي ممكنه مشكلي نباشه ، جهت انجام اكو ميتونيد با ادرس و شماره تلفن درج شده در سايت تماس بگيريد

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی