متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

تپش قلب - پرسش 149

 • تصویر کاربر علیرضا سه شنبه ۱۲ تیر ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 79 مشاوره
  با سلام.مادرم با علائم ضربان قلب و بی نظمی تا 156تا به تعداد حداکثر 4 بار در ماه به مدت 3تا 5 دقیقه با فشار خون 9 روی 6 به پزشک مراجعه کرد.دکتر گفت باید سوزانده بشه و تاکی کاردی تشخیص داد.پس از 10 روز که ابلیشن گذشت علایم بسیار شدیدتر به تعداد 150 تا 160 به مدت 45 دقیقه تا 3 ساعت و در یک هفته 3 بار اتفاق افتاد.نوار قلب در حین تپش گرفتیم .خوب نبود.به دکتر مجدد مراجعه کردیم گفت باید دوباره ابلیشن بشه.چون قسمت تخریب نزدیک عصب اصلی قلب بود نخواستیم به عصب آسیب بزنه و دوباره عود کرده .اگر اینبار بعد از ابلیشن مجدد تکرار شد نیاز به باطری هست.تنها دارویی هم که دکتر داد آسپرین بود.
  سوالم اینه اینکه دکتر از اول نمی دونست که نزدیک عصب قلب و احتمال دوباره عود کردن هست چرا ابلیشن کرد؟
  نمی تونست درمان دارویی رو اول شروع کنه؟چون فعلا تا نوبت بعدی دکتر قرص پرانول 20 روزی سه بار میخوره ومشکلی نداره.
  اینکه نیاز به باطری خواهد داشت چه جورییه؟
  2 بار ابلیشن طبیعه؟ناشی از بی تجربگی پزشک نیست؟
  حالا چه کنیم؟پیشنهاد شما چیست؟ لطفا جواب بدین
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۱۲ تیر ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام ممکنه در مواردی راه فرعی جایی باشه که سوزندنش باعث بکوک قلبی بشه و ممکنه پزشک در حین عمل متوجه بشه ، اگه الان علایم بیمار با دارو قابل کنترل هست میتونید ابلیشن دوم را به تعویق بندازید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید