متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

درد سینه - پرسش 5509

  • تصویر کاربر سبا سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش) افتادگی دریچه قلب
    سلام من خانم ۳۳ ساله هستم و الان ۳ روزه که زیر سینه چبم و شونه چپم درد میکنه . البته دردش کم و زیاد میشه و من مشکل آسم خفیف دارم که هر شب اسبری سروفلو ۲۵۰ مصرف میکنم و افتادگی دریچه میترال دارم.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش)

      اگه دردتون ، با خم و راست شدن زیاد میشه ، مربوط به قلب نیست اگه نفخ و مشکل گوارشی دارین درمان کنین ، اگه بهتر نشدین از نظر قلب و ریه بررسی بشین

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی