متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

عوارض دارو - پرسش 5383

  • تصویر کاربر حسین پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاوره
    سلام عرض ادب بنده پنج ساله تهران تحت نظر دکتر هستم و داروهای ضد افسردگی مصرف میکنم این اواخر بخاطر بیماری کرونا نتونستم بدم تهران پیش دکترم و یکی از مشکلات بزرگی که برام پیش اومده بود بیخابی شدید بود.ودر شهر خودم رفتم دکتر که کلا داروهای قبلی رو گذاشت کنار و دارو جدید داد.داروهای دکتر خودم.کلونازپام 1.کلومیپرامین 25.پرفنازین 2.ترانکوبین 25.الازین.بوده که داروهایی بودن که حالم و خوب کرده بودن ولی این اواخر مشکل خواب داشتم و دکتر جدید.فلوکستین 20.کلومیپرامین 75.پروپرانولول 20.ترازودن 50.این داروها رو دادن و از وقتی مصرف میکنم حتی تو خوابیدن کمکم نکرده بلکه از باسن به پایین دچار درد شدم لطفا راهنمایی بفرمائید
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی