متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

ضربان قلب بالا - پرسش 7262

  • تصویر کاربر احمد جمعه ۲۳ آبان ۹۹( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 11 فشار خون
    سلام. مادر بنده 75 سالشه و داروی فشار خون مصرف میکنه . قرص آملوپرس 5 دو بار در روز مصرف میکنه. جدیدا صبح ها بعد از مصرف قرص ضربان قلبش بالا میره و حدود 80 الی 90 میشه و بخاطر همین قرص پرانول 10 برای کنترل ضربان بهش میدم. بنظرتون مشکل چیه و چکار باید بکنیم . بخاطر کرونا هم مراجعه به پزشک برایمان امکان پذیر نیست. قبلا هم اسکن قلب و اکو انجام شده ولی مشکلی نداشتن وسالم بوده.
    با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۲۳ آبان ۹۹( 2 هفته پیش)
      سلام بهتره موقعی که تپش دارن در نزدیکترین درمانگاه یک نوار بگیرید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید