متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

تپش قلب - پرسش 191

 • تصویر کاربر علیرضا شنبه ۶ مرداد ۹۷( 2 سال پیش) مشاوره
  دکتر آ رزو خسروی عزیز
  اگر یادتون باشه من به همراه مادرم که تپش قلب داشت و مجدد عود کرده بود پیش شما مراجعه کردم و شما معرفی نامه دکتر علیزاده رو دادین.خواستم نتیجه رو خدمتتون بگم: دکتر گفتن که علایم بعد از ابلیشن میتونه همین تپش های مجدد باشه و بعد از بازدید از نوار قلب حین تپش گفتن مورد خاصی در نوار قلب نیست.به طور کلی امیدواری دادن که جای نگرانی نیست و ابلیشن مجدد نمی خواد.
  خواستم اینجا از شما تشکر ویژه کنم که با ادب ومتانت خاص خودتون منو راهنمایی کردید.خوشحالم از آ شنایی با دکتر خوبی مثل شما.موفق و سربلند باشید.
  راستی اگه چالوس تشریف آوردید من و خانواده در خدمتیم بدون تعارف.
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۶ مرداد ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام
   خواهش میکنم ممنون که اطلاع دادید.

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید