متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

راهنمایی - پرسش 207

 • تصویر کاربر مرتضی پنجشنبه ۱ شهریور ۹۷( 2 سال پیش) مشاوره
  سلام
  تست اکو گرفتم از پسرم ef50
  تست نوار قلب نامنظم
  فشار 14/5
  دکتر بهش قرص دیتلیزم 60 تجویز کرده بمدت یکماه یکی صبح یکی شب
  پسرم از فوتبالیست‌های خوب هست که مدت هفت سال در تهران تمرین می‌کنه هیچ علایم درد و گرفتگی و نفس تنگی نداره سوال من اینه که آیا میتونه به تمرینات حرفه ایش ادامه بده آیا قرص فوق در تمرینات و مسابقات سنگینش تاثیر داره لطفا راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۱ شهریور ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام حتما نوار قلبی باید چک بشه و بر اساس نوع نامنظمی ، اهمیت بیماری مشخص بشه ، در بعضی از انواع نامنظمی ها نیاز به بررسی های بیشتر مثل ام ار ای هم هست ، البته اکو هم باید تخصصی انجام بشه.

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید