متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

پرولاپس میترال - پرسش 163

  • تصویر کاربر مریم شنبه ۱۶ تیر ۹۷( 2 سال پیش) مشاوره
    با سلام خدمت دکتر بزرگوارم .بنده دختری ۵ ساله دارم که در بدو تولد پزشک کودک صدای اضافه در قلب را تشخیص و سپس فوق تخصص قلب کودک معاینه و اکو کردند که نتیجه اکو نرمال بود و گفتند ۶ ماه دیگه مجدد ویزیت بشوند،که مجدد بردم و اکو کردند که اکو نرمال بود .و گفتند ۴ سالگی مجدد ویزیت بشوند که اینبار mvp/trivial Mr تشخیص دادند که من و نگران کرده و اینکه چرا سه دفعه قبل تر با وجود اکو کردند این موضوع رو تشخیص نداده بودند .و الان گفتند مجدد ۴ سال دیگه بیارید ویزیت .لطفا دکتر عزیز نظرتونو بفرمائید.با تشکر زیاد
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۱۶ تیر ۹۷( 2 سال پیش)
      سلام mvp ممکنه در طی رشد ایجاد بشه . البته در مورد ایشون خیلی خفیف بوده ، جای نگرانی نیست پزشک برای اطمینان از عدم پیشرفت تکرار اکو در چهار سال بعد را توصیه کردن

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی