متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

ریزش دل - پرسش 242

 • تصویر کاربر ارش چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷( 1 سال پیش) مشاوره
  با سلام و احترام. عاجزانه خواهشمندم راهنمایی کنید. بنده پسری 19 ساله هستم و دانشجوی پزشکی. بنده مدتی برای کنکور اضطراب داشتم که منجر به حملات اضطرابی شد و به تشخیص روانپزشک زولوفت 50 و کلرودیازپوکساید 5 مصرف میکنم. نوار قلب و اکو کاردیو گرافی کردم ممنون میشم ارزیابی کنید:
  ECG: Sinus Rhythm
  Echo: Normal Lv Size
  No sig. VHD
  No sig. PH
  No sig. PE
  No Clot
  EF & LVEF = 65_70%
  و آزمایش خون:
  Chlostrol 170
  Tgs 63
  LDL 92
  HDL 66
  Fbs 84
  سابقه ی بیماری قلبی هم نداریم. فقط الان مشکل اینه که من وقتی غافلگیر میشم یا شوکه میشم دلم میریزه. انگار خون از زیر گردنم میریزه تو شکمم و حس بدیه و گاها دچار درد در قسپت پشتی دست چپ میشم و گاها هم سمت چپ سینم ناحیه ای به اندازه یک تخم مرغ درد میکنه.مشکل چیست و چه توصیه ای می فرمایید؟
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷( 1 سال پیش)
   سلام مشكل قلبي نداريد با روانشناس مشورت كنيد و كلاس هاي رفتار درماني و شناخت درماني براي كاهش اضطراب بريد

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی