متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

فشار خون - پرسش 8774

  • تصویر کاربر Ahd جمعه ۱۲ دی ۹۹( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 18 فشار خون
    سلام ببخشید .من پسر 19ساله هستم .یک چند وقتیه به طور اتفاقی فهمیدم گه گاهی اوقات فشارم بالا میرود.الان یک ۱ ماهی هست که شب ها بیشتر فشارم بالا میرود ولی هر شب هم نیست.تپش قلب میگیرم و فشار میشه ۱۴ یا ۱۵ هست و حتی در مواقعی که فشار طبیعی دارم بیشتر اوقات ضربان بالایی حدودا ۹۵ دارم.کمی درد در قفسه سینه سمت چپ احساس میکنم .رفتم متخصص قلب ازمایش چربی غیره خوب بود.فشارمو گرفتم ۱۴ بود اکو هم گرفتن گقتن که یساخاتار قلبت مشکل نداره و این ممکن است فشار خون ارثی باشه .حالا بهم گفتم که برای ۲ ماه باید هر روز یه قرص انژیپول پیوسته رهش ۴۷/۵ بخورم .ولی من هروز که فشار خون نمیگیرم .الان میخوام بدونم حتی اون روز هایی هم که فشار خونم طبیعی هست باید قرص رو بخورم یا نه؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۱۲ دی ۹۹( 3 هفته پیش)
      سلام حتما تست تیرویید بدید ، اگه نرمال بود ،حتما هولتر فشار بگیرید و یا در غیر اینصورت یک هفته هر روز صبح و شب فشارتون را اندازه بگیرید و بعد بر اساس اون قضاوت کنیم

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید