متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

مشاوره - پرسش 155

  • تصویر کاربر f شنبه ۱۶ تیر ۹۷( 2 سال پیش) مشاوره
    با سلام وعرض ادب حضورخانم دکتر
    بنده خانم 39 ساله میباشم که به دلیل برخی علایم مثل درد در ناحیه پشتی سمت چپ که مایل به کناره هاست تا وسط به پزشک مرجعه کردم وایشات تست اکو استرس رو انجام دادن وگفتن نتایج خوبه ومشکلی نیست ولی خانم دکتر وقتی خسته میشم باز این درد ایجاد میشه وحدود بیست دقیقه طول میکشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. باتشکر فراوان
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۱۶ تیر ۹۷( 2 سال پیش)
      سلام اگه تست ها خوب بوده جای نگرانی از نظر قلبی نیست ، ویتامین دی را بررسی کنید واگه اون هم خوب بود ورزش کنید و به دکتر طب فیزیکی مراجعه کنید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی