متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

P.V.C - پرسش 259

 • تصویر کاربر منصور جمعه ۱۸ آبان ۹۷( 1 سال پیش) مشاوره
  با سلام خدمت خانم دکتر
  ایا برای درمان پی وی سی قلب از ایندیرال استفاده میشود
  دکتر برای من متورال تجویز کرده ولی تاثیر چندانی نداشته است
  لازم بذکر است تعداد پی وی سی ها زیاد نمی باشد ولی وقتی شروع میشود با فاصله کم و گاهی اوقات یک در میان میباشد که بدنم را ضعف میگیرد و رنگم صورتم میپرد
  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷( 1 سال پیش)

   سلام داروهای متعددی برای PVC استفاده ميشود ، وابسته به پاسخ بيمار، داروی مورد نیاز بايد تجويز شود. زیرا ممكن است بعضی از داروها برای بعضي از بيماران مناسب و بعضي نباشد و داروی ديگر پاسخ درماني بهتری بدهد

   6

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی