متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

سوزاندن PVC - پرسش 246

 • تصویر کاربر لیلا چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 83 مشاوره
  سلام
  همسر من 34 ساله هست و آریتمی قلبی داره و دکتر به ایشون گفته که باید PVC قلبت رو بسوزونیم.
  آیا قبل از تجویز دارو این کار درسته ؟ و اینکه این کار چه عوارض یا خطراتی داره ؟ و باید بعدش چه مراقبت هایی داشته باشه؟ و اینکه میگن مواد مخدر مثل تریاک باعث آرامش قلب ایشون میشه چقدر صحت داره؟
  خیلی ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷( 2 سال پیش)
   سلام pvc اگه خیلی زیاد نباشه و یا باعث نارسایی یا اسیب به عضله قلب نشده باشه نیاز به سوزوندن نداره و با دارو کنترل میشه ، برای تصمیم گیری باید هولتر ریتم و اکو را دید ، تریاک هیچ اثر مفیدی نداره

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید