متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

تداخلات دارویی قرص وارفارین بعد از قطع مصرف همچنان است - پرسش 5339

  • تصویر کاربر حمیده پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹( 5 ماه پیش) مشاوره
    سلام و درود، دکتر جان من دو تا سوال داشتم: من یک هفتست طبق نظر دکتر 6ماه تایم مصرف وارفارینم قطع شده ولی هنوز عوارضش رو بدنم است و داره ازارم میده واقعا،مثل خارش و سوزش بدن بخصوص در ناحیه زیر بغل و بیکینی، افزایش وزنم داشتم. این خارش و. گرمی و سوزش بحدی ازار دهنده شده ک اغلب شبها بعد کلی خاکشیر و خنکی، پنج شش صبح خوابم میبره، میخواستم بدونم الان ک وارفارین قطع شده راه حل شما چیه برای این مشکلیک منو ب ستوه آورده؟ و سوال دوم آنکه : من میتونم الان طبق نظر دکتر طب سنتی از داروهای گیاهی چربیسوز برای کاهش وزنم استفاده کنم؟ با توجه به اینکه اون داروها هم گرمه طبعشون و منم مشکل خارش بدن و. گرمی دارم و از طرفیم خیلی اضافه وزن دارم، از اینکه سایتتون را پیدا کردم خوشحالم چون شما خانم هستید راحتر میتونستم مشکلاتمو بگم تا دکتر خودم، ممنون که حوصله کردین و خوندین،منتظر پاسخ شما هستم، عمرتون مستدام
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹( 5 ماه پیش)

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید