متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

PVC - پرسش 357

 • تصویر کاربر خدادادی جمعه ۳ اسفند ۹۷( 1 سال پیش) مشاوره
  سلام خانم دکتر ببخشید من سابقه فشارخون وچربی ودیابت نوع دو هستم که همه کنتروله هستند چندروز پیش در خواب دچار آریتمی به شکل PVCحدود ۱۰ بار در دقیقه شدم که تا صبح تحمل کردم ودچار بیقراری شدید شدم البته تا صبح حدود ۵ بار در یک دقیقه شد وپس از مراجعه به پزشک قلب ایشان آنژیو درخواست کردند وانجام دادم که آنژیو هم طبیعی بود تا زمانی که بیمارستان بودمPVCرفع شده بود ولی دوباره برگشته است وتایک مقدار در مورد یک چیزی فکر میکنم شروع میشود تورا به خدا بگویید چکار کنم؟داروهایی که از قبل برای فشار ودیابت مصرف میکنم به قرار ذیل میباشد
  رزوکسین 'گلیکلازید'نیتروکانتین۲/۶'پنتوپرازول'زیپتین وآ اس آ
  باتشکر از زحمات وتوجه بیدریغ شما خدادادی از اهواز۴۶ ساله کارشناس هوشبری
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۳ اسفند ۹۷( 1 سال پیش)


   سلام بهتره براي pvc ها داروي متورال يا منكور در صورتي كه اسم نداريد مصرف كنيد اگه رفلاكس معده داريد درمان كنيد.

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی