متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

دو سوال مختلف - پرسش 8607

 • تصویر کاربر مصلحی شنبه ۶ دی ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 35 مشاوره
  سلام
  تا اوایل تابستان امسال وقتی فشار خونم را اندازه گیری می کردم تصویر قلب روی صفحۀ نمایش تصویر یک قلب طبیعی بود، اما از اواسط آن تا به الان، تصویر یک قلب کج شده به طرف راست را نشان می دهد و گاهی اوقات همان قلب کج را مشاهده می کنم که اطرافش پر از خط های مختلف است. این دو تصویر جدید نشان دهندۀ چه چیزهایی هستند؟
  چند ماهی هست که با دیدن یک ویدئو چند دقیقه ای قلب دردم شدت گرفته است و گاهی اوقات درد تیزی همزمان از بالا به پایین سینه و از چپ به راست می رود؛ یعنی در چهار جهت مختلف. درد عمودی سینۀ من گاهی اوقات وارد گلویم هم می شود. بعضی روزها طرف راست سینه ام درد می کند یا سوزش سینه دارم. یک بار صبح که از خواب بیدار شدم کتف چپم گرفته بود البته قبل از آن یک مدت کوتاهی، گرفتگی کتف چپ و دست چپ داشتم. به شدت فرد آرامی هستم، ولی خیلی زیاد حرص و جوش می خورم. در کنار آن محیط خانوادگی من تنش زا و بیشتر از آن استرس زاست. آیا خطر سکتۀ قلبی، سلامتی من را تهدید می کند؟
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۶ دی ۹۹( 3 ماه پیش)
   سلام در صورتی که فشار از ۱۳۰ بر روی ۸۰ بالاتر نیست و ضربان قلب هم بین ۶۰ تا ۹۰ هست مسکلی نیست ، برای دردهای قلبی به متخصص مراجعه کنید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید