متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

میانگین عمر دریچه مصنوعی - پرسش 274

 • تصویر کاربر نگین چهارشنبه ۱۴ آذر ۹۷( 11 ماه پیش) مشاوره
  با سلام
  برادر من در ۲۲ سالگی به علت تنگی و دولتی بودن دریچه ائورت تعویض دریچه مکانیکی داشته اند ، سوال من این هست که با توجه به سن ایشون که تازه شروعی از فعالیت ها و کار کردن و ... هستش ، ایا ایشون میتونن طول عمری مثل همه مردم عادی داشته باشن ؟ و اینکه عمل بعدی برای تعویض دریچه دارای ریسک بالاتری هست ؟ یا اینکه دریچه مکانیکی نیازی به تعویض نداره و عمر بیمار به عمر دریچه بستگی داره؟
  با تشکر از شما
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۴ آذر ۹۷( 11 ماه پیش)


   سلام بهتره نگران نباشين غالبا مشكلي پيش نمياد مخصوصا اگه داروي وارفارين را مرتب بخورن و در محدوده درماني حفظ بشه ، و به بهداشت و كنترل عفونت ها اهميت بدن البته اگه عمل مجدد بخان ريسك بالاتري نسبت به عمل اول داره

  2. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۴ آذر ۹۷( 11 ماه پیش)

   سلام
   ایشون طبیعتا محدودیت هایی رو خواهند داشت
   ریسک جراحی مجدد بالاتر از جراحی اول هست
   تعبیه دریچه فلزی، تضمینی برای عدم نیاز به جراحی مجدد نیست.

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.