متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

احساس درد درناحیه چپ قلب - پرسش 87

  • تصویر کاربر حسین یکشنبه ۱۳ خرداد ۹۷( 1 سال پیش) مشاوره
    سلام خانم دکتر وقت بخیر ، چند وقتی هست درناحیه قلب (قسمت چپ قلب) یک احساس دردخفيف میکنم که بعضی مواقع شدتش بیشتر میشه ، همچنین درد به پشت کمرم تو همون راستا و دست چپم میزنه بازو و کف دستم ،که خیلی داره اذیت میکنه ،سن من 25 سال هست و سابقه بیماری خاصی هم ندارم ، اما الان حدود يکدهفته ای هست که این مشکل و دارم و نگرانم کرده ،ممنون میشم راهنمایی بفرمائید منو ....
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی یکشنبه ۱۳ خرداد ۹۷( 1 سال پیش)
      به نظر درد ربطي به قلب نداره ولي در صورت تداوم به پزشك مراجعه كنيد

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی