متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

درد جناق سینه و پشت بین دو کتف از چند ساعت پیش - پرسش 5756

 • تصویر کاربر دانافر دوشنبه ۱ اردیبهشت ۹۹( 2 ماه پیش) مشاوره
  از امروز حوالی ساعت یک بعد از ظهر درد شدید در ناحیه جناق سینه و پشت بین دو کتف دارم که با نفس کشیدن عمیق درد بیشتر میشد به مدت 10 دقیقه نفسهای عمیق کشیدم که بهتر نشد با اورژانس تماس گرفتم که گفتن باید برید درمانگاه یا بیمارستان که با توجه به این شرایط نرفتم قرص دیازپوکساید5 و پروپرانول 10 خوردم زیاد تاثیر نداشت هنوز با کشیدن نفس عمیق درد و فشار درناحیه وسط قفسه سینه دارم فشار خونم 11/8 بود و پالس
  70 دارم آیا به قلبم مربوط میشه
  ضمنا قبلا اکو شدم گفتن Mild Ms دارم ولی دارویی به من ندادن
  ممنون از پاسخگویی تون
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۱ اردیبهشت ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام داروی معده ، مثل امپرازول بخورین ، اگه سنتون بالاست و بهتر نشدین به اورژانس مراجعه کنید ، البته کیفیت درد به قلبی نمیخوره ولی اگه با داروی قلبی بهتر نشد حتما باید بررسی بشه

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی