متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

درد قفسه سینه - پرسش 5592

 • تصویر کاربر مصطفی پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش) مشاوره
  با سلام نزدیک به دو ماه هست که میانه قفسه اینجانب دردی دارد که معمولا با سرگیجه و کمی حالت تهوع همراه است نوار قلب و عکس رادیولوژی از
  سینه ام گرفته شده و مشکلی نشان نداده و به تشخیص پزشک عمومی این درد ناشی از استرس و اضطراب بوده و قرص پوکساید را برایم تجویز کردند که بنده بعد از خوردن چند عدد با توجه به عوارضی که میدانستم دارد ان را کنار گزاشتم حالا در اکثر ساعات درد در قفسه سینه را دارم اما گاهی مخصوصا بعد از خوردن غذای پر ادویه یا غذای با طبع سرد شدیدتر میشود و با تهوع و مقداری لرزش بدنم همراه میشود
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۲۸ فروردین ۹۹( 2 ماه پیش)

   سلام حتما درمان رفلاکس معده را انجام بدین ، اگه بهتر نشدین به دکتر قلب مراجعه کنید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی