متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

ضعف و بی حالی - پرسش 9371

  • تصویر کاربر فاطمه دوشنبه ۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 14 مشاوره
    سلام خانمی هستم ۵۱ ساله. یه چند وقتیه که موقع خواب یا وقتی تو خوابم یهو از خواب بیدار میشم و احساس بی حالی میکنم. فشارمم چک میکنم همون لحظه که معمولاً بالا هستش ۱۴ و ۱۵. بعد استرس هم میگیرم.
    آزمایش خون و تیروئید دادم که عکساشو پیوست کردم. نوار قلب و اکو هم گرفتن گفتن مشکلی ندارم. پیش چند تا دکتر متخصص داخلی هم رفتم که کلی قرص از والسارتان تا لیور گل و ... میخواستم کمک کنید من بدونم مشکل اصلیم چیه که ضعف و بی حالی میاد سراغم؟؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۶ بهمن ۹۹( 1 ماه پیش)
      سلام حتما یک سونوگرافی برای بررسی کبد چرب ، و سنگ کیسه صفرا انجام بدید ، نیاز به هولتر ۲۴ ساعته فشار خون دارید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید