متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

درد در ناحیه سینه وپشت زیر کتف چپ - پرسش 6288

  • تصویر کاربر امیر سه شنبه ۱ مهر ۹۹( 1 ماه پیش) مشاوره
    سلام خانم دکتر
    من 55 ساله هستم حدود سه ماه پیش صبح ها درد خفیفی در بازو ها در صبح زو د داشتم که از خواب بیدارم میکرد و بعد از حرک دادن دست خوب میشد پیش متخصص مغزو اعصاب رفتم بعد از ام ار ای فیزیوتراپی 10 جلسه و چند قرص دادند که انجام دادم ولی بهتر نشد الان درد دایم در سینه و پشت زیر کتف چپم دارم دکتر ارتوپد رفتم دوباره MRI از پشت و گفتند خمیدگی پشت دارید شاید درد از اون باشه حدود نه ماه پیش سیتی انژیو کردم و مشکلی نبو د درد الان میتونه از مشکل قلبی باشه ؟ به نظر شما باید چیکار کنم؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۱ مهر ۹۹( 1 ماه پیش)
      سلام احتمال درد قلبی با توجه به سی تی انژیو نرمال کمه ولی اگه با راه رفتن دردتون بیشتر میشه بهتره به متخصص قب مراجعه کنید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید