متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

کبودی دست - پرسش 10290

  • تصویر کاربر ریسی چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 15 آنژیوگرافی
    سلام خانم دکتر وقتتون بخیر ببخشید پدرم از 2اسفند آنژیو پلاستی از ناحیه دست انجام شده دو عدد فنر برایش گذاشتند.ولی بعد از آنژیو ناحیه دستش کبود شده بعدا از 3بار سونو توسط پزشک گفتند هیچ مشکلی نداره کم کم خوب میشه و برطرف میشه الان هم دور مرخص شدیم ولی بنظرم کبودی بیشتر پیشروی می کنه وپدرم میگه یه کمی درد هم داره نگران هستم به نظرتون اقدام خاصی دوباره انجام بدیم. یا نه.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)
      سلام اگر نبض وستشون خوبه و سونو هم هیچ نکته ای نداشته احتمال زیاد مشکلی نیست ، کبودی ممکنه به مرور پخش بشه و به نظر بیشتر بیاد

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید