متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

تنگی نفس و ضربان بالا - پرسش 8458

  • تصویر کاربر ازاده سه شنبه ۲ دی ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 28 تنگی نفس و تپش قلب
    با سلام ،مادربزرگم دارای عفونت شدید شده و ریه شون مقداری اب اورده، یه دفعه فشارخونشون بالا رفت،تنفس پایین و لب ها کبود، ضربان قلب بالا رفت . بردیم بیمارستان و الان یک هفته است به وینتلاتور وصل شده و با دستگاه اگسیژن ۹۸ و اما فشار ۱۷ و ضربان قلب ۸۴ است و ورم داره ، این بیمار با مصرف چه داروهایی درمان میشود ؟ و باید چه کرد برای درمان ؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۲ دی ۹۹( 2 ماه پیش)
      سلام احتمال داره کرونا یا نارسایی قلبی باشه، حتما نیاز به داروهای تزریقی دارن ، برای کنترل عفونت و کاهش ورم دارن ، اگر نارسایی کلیه هم دارن اون هم ممکنه سبب ورم بشه

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید