متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

احساس درد خفیف در سمت چپ قفسه سینه - پرسش 7079

  • تصویر کاربر ایمان چهارشنبه ۱۴ آبان ۹۹( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 16 مشاوره
    سلام. سمت چپ قفسه سینه ام درد خفیف و تا حدودی مداوم احساس میکنم. قبلا به شکل موقت با این درد روبرو میشدم اما الان ده روزی هست که تقیربا مداوم شده. دردش شبیه تپش قلب هست و یه سنگینی روی سینه ام حس میکنم و دردش معمولا به شانه چپ و دست و بازوی چپم هم کشیده میشه. چند بار هم احساس ضربات قلب نامنظم رو داشتم. دیگه اینکه احساس خستگی هم دارم. گاهی هم یک درد تیر کشیدن هم ظاهر میشه که متمایل به سمت بالای سینه ام هست.
    ممنون میشم نظرتون رو ارائه دهید. با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۴ آبان ۹۹( 2 هفته پیش)
      سلام اگه درد با فعالیت تشدید بشه و یا عوامل خطر مثل قند چربی سیگار و فسار خون دارید باید بررسی از نظر قلبی انجام بشه

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید