متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

درد در قسمت بین دو کتف - پرسش 8628

  • تصویر کاربر مریم شنبه ۶ دی ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 23 آنژیوگرافی
    باسلام.مادرم 65 سال سن دارد.سابقه قبلی فشارخون هم دارد.سال 97 آنژیو شد گفتند باید برای یه رگ استند بذارن.این کاروانجام دادن.مادر بعد از آنژیو به روال عادی زندگی برگشت و فشار خیلی خوب شده بود.اصلا بالا نمیرفت.دوباره تابستان 99 آنژیو شدن یه رگ دیگه از قلبشون دچارمشکل شد که با استند مشکل رفع شد.ولی الان به مدت دوماه است که درد در ناحیه بین دو کتف دارد و به گفته خودشون قلبشون کمی درد میگیره و نفسون تنگ میشه. میخواستم بدونم علت کجاست؟ راه درمانی هست؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۶ دی ۹۹( 2 ماه پیش)
      سلام احتمال تنگی مجدد استنت هست بهتره اسکن و اکو انجام بشه ، ودرصورتی کهفشار بالا میره کنترل بشه

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید