متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

تپش قلب هنگام بیدار شدن از خواب - پرسش 8820

 • تصویر کاربر فاطمه جمعه ۱۲ دی ۹۹( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 12 مشاوره
  با سلام
  اینجانب فاطمه میکائیلی متولد ۱۳۲۴ و خانه دار حدود ۳ ماه پیش به کرونا مبتلا شدم. خوشبختانه این بیماری دارای عوارض ریوی و تنفسی نبود و صرفا با بیحالی و درد بدن همراه بود که بحمداِلله بخیر گذشت. اما بعد از آن دچار اضطراب و استرس مستمر شدم. پس از بهبودی هر روز صبح با تپش قلب از خواب بیدار می شوم بطوریکه صدای ضربان قلب خود را می شنوم. لازم ذکر است که قبل از ابتلا به کرونا و به دلیل قزنطینه اجباری و تنهایی ناشی از عدم رفت و آمد کمی دچار افسردگی نیز بودم.
  خواهشمندم در خصوص تپش قلب صبحگاهی راهنمائی لازم را مبذول فرمایید.
  با سپاس
  فاطمه میکائیلی
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۱۲ دی ۹۹( 2 هفته پیش)
   سلام تپش صبحگاهی ممکنه بدلیل ریفلاکس معده هم باشه اگر علایم ریفلاکس را ندارید حتما از لحاظ قلب و فشار خون بررسی بشید ، در صورتی که نرمال بود به روانپزشک برای کنترل استرس مراجعه کنید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید