متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

درد در قفسه سینه - پرسش 5935

 • تصویر کاربر ترنج سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹( 1 هفته پیش) مشاوره
  سلام.حدود یکماه قبل شب موقع تماشای تلویزیون احساس سنگینی دست چپ و کمی فشار در قفسه سینه و کمی درد و سنگینی در فکم کردم. در ادامه درد بیشتر شد و به زیر بغل و کتف و شانه رسید. همراه با ضعف و تعریق. اون شب تا صبح این احساس درد و سنگینی بود و صبح بهتر شد. یک هفته بعد ، بعد از یکی دوساعت کار منزل، موقع صرف نهار همین اتفاقات بصورت خفیف تر اتفاق افتاد ولی با ضعف و سرگیجه خیلی شدیدتر.
  از اون روز گاهی احساس درد خفیف توی قفسه سینه دارم که بعد از پیاده روی یا بغل کردن بچه م بیشتر میشه. همراه با تپش قلب و لرزش شدید قلب که گاهی از روی لباس هم دیده میشه.
  42 ساله هستم. یک زایمان 4 سال پیش داشتم از طریق آی وی اف با دوز دارویی بسیار بالا
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹( 1 هفته پیش)
   سلام حتما نیاز به اکو ودر صورت لزوم تست ورزش دارید

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید