متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

دریچه ریوی - پرسش 197

  • تصویر کاربر سما شنبه ۶ مرداد ۹۷( 2 سال پیش) مشاوره
    سلام خواهش می کنم به سوالم جواب بدین دخترم 18ماهه است دکتر گفت بالای دریچه ریوی روی رگش یه گوشت اضافی داره که این باعث شده فشار خون داخل قلب بالا بره باید عمل بشه دیروز عملش کردیم دکتر گفت احتمالا چند سال دیگه دریچه ریوی هم دچار مشکل میشه ایا این درسته؟ دارم دیوونه میشم یه امیدی بدین به یه مادر .دارم میمیرم
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۶ مرداد ۹۷( 2 سال پیش)
      سلام البته علایمی که گفتین به نظرم مربوط به تنگی دریچه ریوی هست ، البته اینکه عمل باز بوده یا بسته هم مهمه و بسته به این هست که این عمل چه قدر موفقیت امیز بوده ، به هر صورت تا اکو بعد از عمل انجام نشه نمیشه با قاطعیت نظر داد ، بهتره شما فعلا نگران نباشین ، مدارک قبل. و بعد از عمل و شرح عمل، به اظهار نظر کمک میکنه.

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید