متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

احساس خفگی و سوزش قلب در ابتدای خواب رفتن - پرسش 7459

  • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۲۶ آبان ۹۹( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 9 تنگی نفس و تپش قلب
    مردی 54 ساله هستم با قد 180 و وزن حدود 100 کیلو. کم و بیش همچنان ورزش می کنم و کوه می روم. چند روز پیش در اثر کاربری وایتکس در ضدعفونی سرویس منزل بخار وایتکس را بمدت دو سه دقیقه استنشاق کرده ام و شب هنگام تا صبح به سبب تنگی نفس و تپش قلب نتوانستم بخوابم چون احساس خفگی به من دست می داد. این حالت ابتدای خواب رفتن به من دست می دهد و بطور متعدد از خواب می پرم چون احساس خفگی و سوزش و تپش سریع و آریتمی در تپش قلب می کنم. لطفأ برای درمان راهنمایی بفرمائید.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۲۶ آبان ۹۹( 1 هفته پیش)
      سلام حتما نیاز به مراجعه و بررسی دارید ممکنه خیلی ارتباطی با مواد شوینده نداشته باشه

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید