متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

جایگزین نمودن قرص - پرسش 6823

 • تصویر کاربر محمدرضا یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 61 فشار خون
  با عرض سلام و احترام خدمت سرکار خانم دکتر خسروی
  بعرض میرساند مدت چندین ماه است که به علت بالا رفتن فشار و درد قفسه سینه قرص متوپرولول سوکسینات اهسته رهش 47 میل استفاده میکنم.
  در این مدت بشدت دچار کاهش میل و توان جنسی گردیده ام.ایا میتوانم قرص ایندرال یا قرص دیگری جایگزین کنم یا خیر البته با نظر پزشک ؟؟
  در صورت امکان راهنمایی فرمایید.
  با کمال تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹( 5 ماه پیش)
   ساام این دارو ی مناسبی برای فشار خون نیست اگر هم به دلیلی نیاز به مصرف این دسته دارو باشه با داروهای مشابه با عوارص کمتر باید جایگزین شود

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید