متخصص قلب در تهران

از دکتر بپرسید ؟

افتادگی دریچه میترال - پرسش 5879

 • تصویر کاربر رها چهارشنبه ۱۹ شهریور ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 36 افتادگی دریچه قلب
  سلام من دختری نوزده ساله هستم گاهی ضربان قلبم بالا میره و ناگهان تپش قلب میگیرم یکی دو بار هم پیش اومده از خواب پریدم به همین علت‌ ‌‌‌؛ تو ماه رمضونم وقتی روزه میگرفتم بعد از افطار یهو تپش قلب میگرفتم؛ گاهی هم نفسم کم میاد به طور مثال وقتی از حالت خوابیده به حالت نشسته در میام یا وقتی از جام پا میشم یا گاهی خیلی بی دلیل گاهی هم قلبم تیر میکشه و احساس سنگینی میکنم آزمایش خون هم دادم از نطر تیروئید و کم خونی و قند و این ها مشکل خاصی نداشتم بیماری خاصی ام ندارم فقط میگرن دارم که دارم درمانش میکنم. چند وقت پیش که برای چکاب پیش دکتر عمومی رفته بودم هنگام معاینه قلبم بدون اینکه من چیزی بگم خودشون مشکوک شدن و درباره تپش قلب ازم پرسیدن و من هم علائمم رو بهشون گفتم و ایشون احتمال افتادگی دریچه میترال رو دادن و گفتن اکو بدم تا مشخص بشه. اما من شرایطشو ندارم میخواستم ببینم اگه اکو ندم مشکلی پیش میاد؟
  سوال دیگمم اینه که من گاهی وقتی که سر درد هم ندارم نبض سرم رو حس میکنم انگار که قلبم تو سرمه میخواستم ببینم اینم ممکنه مربوط به قلبم بشه یا ربطی نداره به اون؟!
  1. تصویر کاربر رها یکشنبه ۱۶ شهریور ۹۹( 4 ماه پیش)
   ممنون میشم راهنماییم کنید
  2. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۱۹ شهریور ۹۹( 4 ماه پیش)
   سلام درمان ریفلاکس معده انجام بدین در صورتی که بهتر نشدین باید اکو را انجام بدین

به سیستم پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم آنلاین پرسش و پاسخ ، جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید