متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درد قفسه سینه - پرسش 13020

  • تصویر کاربر زمانی چهارشنبه ۲ تیر ۰( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 32 سایر بیماری های قلب
    سلام.وقت به خیر.من ٣٧ ساله هستم و ١٧ ساله که همیشه دکتر میگه قلبت صدای اضافه دارم.چند بار به متخصص قلب مراجعه کردم و هر بار گفتن شل شدگی دریچه میترال هست و یک سری دارو دادن و پرانول که الان سالهاست مصرف میکنم.چند ماهی هست که درد قفسه سینه شدید میگیرم که گاها تا ساعتها ادامه پیدا می کنه و به دست چپ و فکم می زنه.گاهی اوقات چنان تپش قلب می گیرم که به سختی نفس میکشم.پیش یک دکتر رفتم احتمال گرفتگی عروق داد و یک دکتر دیگه بعد از نوار قلب و اکو گفت مشکلی نداری.البته درد کمر شدید هم دارم چندین ساله .حالا میشه راهنمایی بفرمایید اگر واقعا مشکلی نیست پس این دردهای وحشتناک قفسه سینه و تنگی نفسها به چه دلیله؟چه طور یک دکتر تو بیمارستان بهمن تشخیص سلامت میده در حالی که همه دکترها نظر دیگه ای دارن! من چه کار باید بکنم؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی چهارشنبه ۲ تیر ۰( 5 ماه پیش)
      سلام برای اطمینان از عدم وجود بیماری عروق کرونر بهتره سی تی انژیو انجام بدید ، البته کیفیت درد به درد قلبی خیلی نمیخوره ، ممکنه درد گوارشی هم باشه ، لطفا جواب اکو را هم پیوست کنید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.