متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

سوال - پرسش 7733

 • تصویر کاربر مهین جمعه ۷ آذر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 153 مشاوره
  سلام خانم دکتر
  پدرم مشکل غلظت خون دارد و 2 بار تا کنون برایش آمبولی ریه پیش آمده و پزشک معالجش دکتر اردا کیانی علت را تشکیل لخته خونی در عروق پا و حرکت آنها و ریختن داخل ریه عنوان کرده و به ایشان داروی وارفارین تجویز کرده که برای تنظیم دوز وارفارین می بایست PT ,PTT , INR برایشان آزمایش و بررسی شود.
  سوال من این است که پدرم برای کنترل غلظت خون و تعیین دوز و نحوه مصرف وارفارین باید توسط چه متخصصی تحت نظر باشد؟ ریه یا قلب و عروق
  متشکرم
  مهین
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۷ آذر ۹۹( 1 سال پیش)
   سلام اگه مشکل کلیوی ندارن وارفارین را میشه به داروهایی که نیاز به چک pt نداره تغییر داد ، هم متخصص قلب و هم ریه میتونن شما را راهنمایی کنن

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.