متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

DVT - پرسش 253

 • تصویر کاربر مهرداد جمعه ۱۸ آبان ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 177 مشاوره
  سلام و عرض ادب و احترام
  بنده خرداد امسال بعد از عمل گرافت بر روی زانو دچار dvtپای چپ شدم.۹روز بستری بودم و در آن ایام روزانه ۲ نوبت آمپول انوکسا و ۱ قرص وارفارین می گرفتم.پس از ترخیص و تا الان روزانه ۱ قرص زالربان۲۰ و ۱ قرص آسپرین ۸۰ مصرف می کنم.می خواستم از محضر شما چند سوال بپرسم:
  اول اینکه تا چه زمانی باید دارو رو مصرف کنم؟
  دوم اینکه اصولا dvtدرمان می شود؟
  سوم اینکه روزهایی که تقریبا بیشتر از معمول راه می روم عضله ساق پا و اطراف قوزک پا دچار سفتی و ورم می شود.آیا این طبیعیست و تا چه موقع شرایط اینطور می باشد؟
  سوال آخر اینکه مناسب ترین زمان برای سونوگرافی چه موقع می باشد که مریض از وضعیت خودش مطلع گردد،چرا که بنده از آخرین سونوگرافیم تقریبا ۱۱۰ روز گذشته و در این ایام از وضعیت لخته ها بی اطلاعم ضمن اینکه به صورت مرتب داروهای تجویز شده رو مصرف می کنم.
  از شما بسیار ممنون و سپاسگزارم.
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۱۸ آبان ۹۷( 3 سال پیش)

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.