متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

اریتمی - پرسش 11075

  • تصویر کاربر حامد دوشنبه ۲۳ فروردین ۰( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 72 سایر بیماری های قلب
    سلام خسته نباشید ۳۷ سالمه و
    چن سالی بود تپش قلب هایه ناگهانی میگرفتم و حدود یک الی دو دقیقه طول میکشید و خودبخود برطرف میشد اما این اواخر زیاد تکرار میشد رفتیم پیش متخصص قلب گفتن باید epsبشی تا تشخص داده بشه چه نوع اریتمی دارید سه ماه پیش epsشدم تشخیص دادن psvtهست و برام ابلیشن کردن دو ماه خوب بودم و مشکلی نداشتم اما بعد دوماه احساس ضربان نابجا و همراه با تنگی نفس کردم و رفتم بیمارستان نوار قلب گرفتن گفتن pvcدارم اما درصدش زیاد نیست و نیاز به دارو نداری و ۲۴ ساعت طول کشید تا رفع شد .بعد اون چن بار بار چن ساعتی اتفاق افتاده و تکرار شده خواستم بدونم ایا خطرناکه و نیاز به پیگیری بیشتر داره
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی دوشنبه ۲۳ فروردین ۰( 7 ماه پیش)
      سلام اگر تعداد pvc کم باشه خطرناک نیست

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.