متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

بررسی اکو - پرسش 13925

  • تصویر کاربر مریم جمعه ۵ شهریور ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 22 اکوی قلب
    سلام خانم دکتر من اکوی قلب مامانم رو که چند وقت پیش خدمتتون ارسال کردم و الان مجدد ارسال میکنم مادرم سال ۹۸ عمل تعویض دریچه میترال قلب داشتن و ریتم AF هم دارن در حال حاضر قرص لووتیروکسین آسپرین کونکور 10نصف قرص صبح و نصف قرص شب و وارفارین مصرف میکنند میخواستم از خدمتتون بپرسم که شما فرمودید پمپاژ قلب کم شده و داروها کافی نیست بایستی داروهایی رو اضافه کنند و من به خاطر کرونا میترسم بریم دکتر میشه شما بفرمایید چه داروهاییی و چطور مصرف کنند و آیا با مصرفشون پمپاژ قلب بالا می‌ره ؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۵ شهریور ۰( 3 ماه پیش)
      سلام بدون معاینه بیمار امکان تجویز دارو نیست

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.