متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

ضربان نامنظم - پرسش 10308

  • تصویر کاربر علی جمعه ۸ اسفند ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 63 سایر بیماری های قلب
    با سلام و وقت بخیر خدمت دکتر عزیز، ببخشید من 30 سال سن دارم، افتادگی دریچه میترال دارم به صورت خفیف، سه بار اکو دادم و تایید شده ولی در یک اکو گفتن شاید نارسایی داشته باشین، و استرس و اضطراب هم بیشتر مواقع دارم، الان در حال حاضر ضربان های نامنظم قلبی که دارم که غیر از صدای قلبم هست و روی سینه بالای قلبم احساس میکنم باعث اضراب بیشتر من شده و با درد مبهمی همراه هست، که بعد از مدتی با استراحت خوب میشه و بیشتر مواقع دلشوره و نگرانی دارم، ممنون میشم راهنمایی کنین چون این ضربان های غیر از ضربان قلبم که چون لاغر اندام هستم و با چشم هم محسوسه، زندگی رو مختل کرده و نگرانم کرده، ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۸ اسفند ۹۹( 9 ماه پیش)
      سلام باید هولتر ۲۴ ساعته ریتم بشید تا نوع اریتمی ها و تعداد اون مشخص بشه

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.