متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

مشاوره و تشخیص - پرسش 13864

  • تصویر کاربر مهلا شنبه ۳۰ مرداد ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 21 مشاوره
    سلام خانم دکتر خدا قوت، بنده 19 سالگی بخاطر درد زیاد قلب و دست و پشت قفسه سینه سمت چپ به دکتر قلب مراجعه کردم و تشخیص داده شد که به عمل PDA نیاز دارم و انجام دادم اما فرمودند که این مشکلات (درد های زیاد) با آنژیویی که انجام دادم برطرف نمیشه و الان سه سال میگذره و همچنان دردهای زیادی رو تحمل میکنم شامل سوزش، سنگینی سمت چپ بدنم قسمت دست و قفسه سینه، سنگینی و وقتی درد میاد کاملا بی حس میشه بدنم و تا یک روز نمیتونم هیچکاری انجام بدم و دردها خیلی شدید هست. شما چه دستور می‌دهید؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۳۰ مرداد ۰( 3 ماه پیش)
      سلام این علایم ربطی به قلب نداره ، ممکنه کمبود ویتامین دی ویا اعصاب یاشه

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.