متخصص قلب در تهران

سایر بیماریهای قلب - پرسش 7959

  • تصویر کاربر حیدری شنبه ۱۵ آذر ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 230 سایر بیماری های قلب
    با عرض سلام و تشکر ویژه،خدمت سرکار خانم دکتر خسروی
    بنده دو سه بار تحت تحریکات عصبی دچار حمله قلبی شدم و هر چند زیر نظر خ دکتر سیمایی در قم آزامایش آنزیم قلبی انجام دادم و منفی بود ولی بجهت علائمی که داشتم مثل درد شدید ناحیه قلب و دست چپ و به مرور گردن و دست راست و تشدید درد بعد از تحرک شدبد و یا از پله بالا رفتن ووو خانم دکتر گفتند باید سریعا آنژیوگرافی انجام بدم و از آنجاییکه سابقه ی دردهای عصبی داشتم و دکتر جراحی اعصاب با تشخیص چسبندگی رگهای گردن پس از ام آر آی داروی گاباپنتین ۱۰۰ تجویز کرده بود ،بنده از ترس آنژیو زیربار نرفته و شروع کردم به مصرف گابانتین مذکورکه البته برای مدتی بهتر شدم تا یک هفته ی پیش که دوباره یه شوک عصبی دریافت کردم و حمله ی شدیدتری نسبت به قبل داشتم که بازهم بنا رو گذاشتم به همون پانیک عصبی ولی با مصرف گاباپنتین دوباره فقط درد ناحیه گردنم بهترشده ولی قسمت زیر سینه و خود قلب و پشت قلبم هنوز دردناک است که البته با پیاده روی امشبم اصلا تشدید نشد قابل ذکر است که سن بنده زن و ۴۹ سال دارم و تری گیلیسرید بالا هم دارم ،میخاستم نظر سرکار عالی در مورد مراجعه به متخصص قلب جویا شوم ،لطف کنید نظرتونو بفرمائید،از زحماتتون بی نهایتمتشکرم.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی شنبه ۱۵ آذر ۹۹( 1 سال پیش)
      سلام بهتره حتما عروق قلب بررسی بشه ، به جای انژیو میتونید اسکن هسته ای یا سی تی انژیو انجام بدید و اگر غیر طبیعی بود حتما نیاز به انژیو دارید

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.