متخصص قلب در تهران

درد سمت چپ شکم - پرسش 125

  • تصویر کاربر مهدی یکشنبه ۲۷ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 166 مشاوره
    سلام و روز بخیر
    بنده 48 سال سن دارم و مدتی هست که درد در قسمت پایین قفسه سینه سمت چپ دارم که انگار یک نفر از داخل به استخوان پایینی دنده قفسه سینه فشار وارد میکند . این درد گاهی دیگر در پهلوی سمت چپ مانند درد کلیه خودش را نشان میدهد. به دکتر گوارش مراجعه کردم وآزمایش خون و مدفوع هم دادم، پس از طول درمان با قرص های ضد عفونت مانند میترانودازل و.. بهتر نشدم و ایشان آندوسکوپی را پیشنهاد دادند و پس از آندوسکوپی علائم خاصی در معده و لوزالمعده دیده نشد. این درد به حدی است که شبها اجازه نمیدهد من به سمت چپ بخوابم . امروز هم که این پیام را مینویسم کمی حاد تر شده است. البته شایان ذکر است در ماه رمضان با گرفتن روزه عوارض کمتری داشتم. از پاسخی که میدهید کمال تشکر را دارم
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی یکشنبه ۲۷ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      سلام غیر از اندوسکپی نیاز به کلونوسکپی و سونوگرافی کامل شکم هم هست اگه اینها هم نرمال بود به دکتر قلب هم مراجعه کنید

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.