متخصص قلب در تهران

مشاوره - پرسش 5367

 • تصویر کاربر احمدی پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 210 مشاوره
  با عرض سلام و احترام خدمت خانم دکتر خسروی
  من خانمی ۳۸ ساله هستم،که تاحالا سابقه ی هیچ بیماری خاصی نداشتم ، تقریبا حدود ۴۰-۵۰روز پیش احساس فشاری در قفسه ی سینه داشتم که به دکتر مراجعه کردم و گفتن احتمالا مشکل معده ست ولی با مصرف دارو بهتر نشدم حتی بعد از حدود دو هفته این درد به گردن و فک و دست و کتف سمت راست هم سرایت کرد که خودم فکر میکردم به خاطر خونه تکونی که کردم بدن درد گرفتم ، چند روز این درد ادامه داشت و حتی دو بار هم پشت چشمام احساس فشار سنگینی داشتم و حتی دچار تاری دید شده بودم ولی به خاطر کرونا کلا جرات نکردم به متخصصی مراجعه کنم ، الان بعد از حدود بیش از یکماه همه ی این مشکلات برطرف شده ولی هنوز در قفسه ی سینه و زیر گلو احساس فشار و درد خفیفی دارم که اینبار به سمت چپ سینه میزنه ، به نظرتون مشکل چی میتونه باشه و آیا نیاز هست تو این شرایط قرنطینه به متخصص مراجعه کنم؟
  با تشکر از شما بابت وقتی که میگذارید ،
  سپاسگذارم🌹
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۹( 2 سال پیش)

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.