متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

درمان تپش قلب و فشار پایین - پرسش 14647

  • تصویر کاربر مژگان یکشنبه ۴ مهر ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 16 تنگی نفس و تپش قلب
    سلام مادر من با تنگی نفس شدید و درد قفسه سینه داشت رفتیم بیمارستان چند روز ICU و بعد هم CCU بستری بودن مرخص شدن. رگ هاش باز بود فقط گفتن ریه آب اورده و مشکل دیابت و فشار خون و قلب هم داره (قبلا چندبار آنژیو شده). تست کروناشون هم منفی بود(گفتن ممکنه عوارض واکسن باشه). الان که مرخص شده همچنان علائم فشار پایین، حالت تهوع، و تپش قلب و بی ححالی شدید داره.
    میخواستم ببینم کسایی که از کرونا این علائم رو میگیرن خوب میشن یا دائمیه؟
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی یکشنبه ۴ مهر ۰( 2 ماه پیش)
      سلام در بیشتر موارد خوب میشند از نظر کلیوی و دفع پروتیین هم باید بررسی بسند ودر صورتی که بی حال هستند داروها هم بهتر تنظیم بشه

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.