متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

pvc قلبی - پرسش 79

 • تصویر کاربر فضه جمعه ۴ خرداد ۹۷( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 146 مشاوره
  با سلام و خسته نباشید...
  من حدود 2 سال هست دچار pvcقلبی شدم در این مدت به دکتر های متخصص زیادی مراجعه کردم اکو و تست ورزش گرفتن نتیجه گشادی خفیف دریچه میترال بود .با توجه به اینکه من تو ریتم قلبم پرش یا وقفه رو احساس می کنم این خیلی برام آزار دهنده است و نوعی وحشت از اینکه داره قلبم می ایستم به من دست میده و حال خیلی بدی پیدا می کنم . من از چندین سال پیش دچار تپش قلبی هم هستم دکتر ها نظر شون اینه که عوامل استرس باعث ایجاد pvcشده و باید سبک زندگی رو با ورزش و کنترل عوامل استرس زا برطرف کنم در این مدت از داروهایی مثل متوهگزال و وراپامیل و پراپرانولول به همراه داروهایی مثل فلوکستین و کلردیازپوکساید که الان هم این 2 تا دارو روبه همراه پراپرانولول 20مصرف می کنم ولی خیلی زیاد تا ثیری برام نداشته این وشرایط من همچنان پا برجا هست .می خواستم لطف کنید و من رو راهنمایی بفرمایید.نوار قلبم که دو روز پیش از من گرفتن رو براتون ارسال کردم .
  ممنون....
  1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۴ خرداد ۹۷( 3 سال پیش)
   سلام شما باید هولتر ریتم انجام بدین در صورتی که تعداد pvc از مقدار مشخصی بیشتر بود شاید نیاز به اقدام باشه

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.