متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

مشکلات قلبی - پرسش 6839

  • تصویر کاربر نیما پنجشنبه ۱ آبان ۹۹( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 99 اکوی قلب
    با سلام و خدا قوت خدمت خانم دکتر و ممنون از وقتی که در اختیار مردم میذارین. من 34 سالمه و چند سالی هست که متوجه شدم که قلبم مشکل داره و مراجعات زیادی هم به پزشکان مختلف داشتم و چند مرتبه هم اکو انجام دادم که یکی دو بار هم در بیمارستان بقیه الله خدمت خود شما بوده و البته آخرین اکویی که انجام دادم مهر ماه 97 بوده که تصاویر چند تا را ضمیمه خواهم کرد. چند تا سوال دارم که ممنون میشم اگه ممکنه راهنمایی کنید. اول اینکه با توجه به مواردی که در اکو نشان داده شده آیا بیماری من جزو بیماریهای زمینه ای که کرونا را تشدید می کنند هست یا خیر؟ دوم اینکه با توجه به اینکه حدود دو سال پیش آخرین اکو را انجام دادم آیا ممکنه که در طی این مدت مشکل تشدید شده باشه؟ این رو اضافه کنم که در این چند ماهی که کرونا شیوع پیدا کرده دچار استرس و اضطراب و وسواس خیلی زیادی شدم که باعث شده تپش قلبم زیاد بشه و جرات نکردم که به پزشک مراجعه کنم و البته کارهای شخصیم هم خیلی عقب مونده. ممنون میشم راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم و آیا لازمه که در این شرایط حضوری به پزشک مراجعه کنم یا اکو انجام بدم. عذر میخوام که متن طولانی شد.
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی پنجشنبه ۱ آبان ۹۹( 1 سال پیش)
      سلام بهتره اکو تکرار بشه ، البته میتونید صبر کنید تا یه کم کرونا فروکش کنه بعد مراجعه کنید ، شما جز بیماران high risk برای کرونا محسوب نمیشین

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.