متخصص قلب در تهران

ثبت پرسش

تپش قلب نابهنگام در مواقع اضطراب - پرسش 14993

  • تصویر کاربر منصور جمعه ۲۳ مهر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 11 مشاوره
    با سلام، من ۳۵ سالمه. حدود ده سال با حملات پنیک زندگی کردم و هنگام این حملات ترس و فشار شدیدی به قلبم وارد میشد و ضربان قلبم یک دفعه بالا میرفت. که قبلا چندبار به متخصص قلب مراجعه کردم و انواع تستهارو دادم و مشکلی نداشتم و با مراجعه به روانپزشک و مصرف داروهایی مثل پروپرانولول مشکل پنیکم حل شده. . اما هر از گاهی در طول روز یا موقع بیدار شدن از خواب (وقت فعالیت مشکلی ندارم) احساس تپش قلب دارم. که بار روانی بدی برام داره. جدید هم موقع اضطراب و تپش قلب در بازوی چپم احساس درد میکنم. لطفا برای درمان راهنمایی کنید. باتشکر
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی جمعه ۲۳ مهر ۰( 1 ماه پیش)
      سلام اول سطح ویتامین دی و گوارش را از نطر رفلاکس را بررسی کنید اگر مشکلی نبود ، هولتر ریتم انجام بدید

به سیستم مشاوره و ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید.همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.