متخصص قلب در تهران

قلب - پرسش 99

  • تصویر کاربر کورش یکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷( 4 سال پیش) تعداد بازدید: 205 مشاوره
    سلام اقای دکتر خسته نباشید
    پسری ۲۲ ساله هستم گاهی بخاطر تپش قلب متورال یا پروپرانول میخورم اما تا این قرص رو میخورم توی سمت قلبم یه حالتی مثل یه دونه هوا به وجود میاد که با گر گرفتگی و حرارت کل بدن اون حالت از بین میره تا یکی دوساعت اول قرص اینجوری ام بعدش مشکل حل میشه
    اما دیروز دارو رو خوردم این حالت من تبدیل شده به حالت خنجری موقع پیاده ردی
    من قلبم سالم بود گاهی تپش داشتم.
    پارسال اکو و نوارمم سالم بود
    1. تصویر کاربر دکتر آرزو خسروی یکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷( 4 سال پیش)
      ممکنه با مصرف متور ال نبض کند بشه یا افت فشار پیدا کنید , جهت بررسی به متخصص قلب مراجعه کنید

به سیستم ثبت پرسش از دکتر آرزو خسروی متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اکوکاردیوگرافی خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را در بخش ثبت پرسش مطرح و یا فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات پر تکرار کلیک کنید.

قابل توجه بیماران عزیز: پاسخ سوالات شما تنها از طریق سیستم پرسش و پاسخ ،ظرف مدت یک هفته الی ۱۰ روز جواب داده خواهد شد و امکان پیگیری سوالات از طریق تماس تلفنی وجود ندارد. در صورت مشکل اورژانس یا تعجیل در جواب حضورا به مطب مراجعه کنید.